Pagina 1 van 4
#
Verzenddatum Mailingonderwerp
1
Mon, 14 Aug 2017 12:02:59
Monumentendag en wandel estafette
2
Wed, 30 Nov 2016 16:32:46
Uitnodiging bewonersavond
3
Thu, 03 Nov 2016 11:24:04
Nieuwbrief No.11 Vereniging Dorpsbelangen Kloetinge
4
Thu, 20 Oct 2016 10:59:19
Kopieer onderwerp 22 oktober onthulling over herdenkingspunt bevrijding WO II
5
Sat, 01 Oct 2016 17:25:58
Nieuwsbrief Vereniging Dorpsbelangen No. 9 2016
6
Tue, 06 Sep 2016 16:50:15
Buurtbus rijd vanaf december ook in KLoetinge
7
Fri, 17 Jun 2016 11:59:25
Nieuwsbrief 17 juni 2016 nr.7
8
Wed, 01 Jun 2016 12:17:59
Test Brief
9
Fri, 13 May 2016 17:21:48
5 juni 2016: Open dag in Kloetinge
10
Fri, 22 Jan 2016 17:29:48
Whatsap Buurtpreventie in in Kloetinge
11
Wed, 04 Nov 2015 13:57:47
10 november uitnodiging voor alle bewoners. De avond is gewijd aan drie onderwerpen
12
Sat, 17 Oct 2015 15:54:08
Kloetinge krijgt een hoogstamfruitboomgaard aan het Hogepad
13
Fri, 04 Sep 2015 16:53:13
Hobby en Kunstmarkt op zaterdag 7 november in Amicitia te Kloetinge
14
Fri, 17 Jul 2015 16:57:30
Onderzoek naar haalbaarheid multifunctioneel centrum Kloetinge
15
Wed, 08 Jul 2015 17:51:13
Uitslag enquête onderzoek Kloetinge
16
Wed, 08 Jul 2015 17:28:31
Uitslag enquête onderzoek Kloetinge
17
Tue, 23 Jun 2015 11:40:19
800 jaar Kloetinge in 2016
18
Mon, 22 Jun 2015 16:10:27
800 jaar Kloetinge in 2016
19
Wed, 20 May 2015 17:37:01
Dorps en Wijkschouw in Kloetinge
20
Tue, 05 May 2015 13:57:12
Nieuwbrief enquete leefbaarheid